نمایشگاه توسعه کسب و کار و فرانچایز برگزار شد

نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار تهران در تاریخ 12 لغایت 15 دی ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران  برگزار گردید. هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز فرانچایز و توسعه کسب و کار است.  از سویی همچنین کنفرانس بین المللی فرانچایز ایران نیز با حضور برند های معتبر داخلی و بین المللی، مدیران ارشد سازمان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی و کلیه علاقه مندان به این صنعت با سخنرانی ویژه رئیس شورای جهانی فرانچایز و تقدیر از برندهای پیشرو در فرانچایز کشور ، هم زمان با نمایشگاه در تاریخ 14 دی ماه 1397، در محل سالن همایش های شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید. این رویداد با حمایت شورای جهانی فرانچایز و برخی انجمن های ملی فرانچایز کشورهای توسعه یافته در این حوزه، وزارت صنعت ،معدن و تجارت، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، اتاق اصناف ایران و با حضور مدیران ارشد کسب و کارهای زنجیره ای ،مراکز تجاری، فعالان اقتصادی مرتبط، صاحب نظران، اساتید دانشگاه و دانشجویان برگزار گردید.

عباس قبادی معاون بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم آغاز به کار دومین نمایشگاه کسب و کار و فرانچایز گفت: یکی از ایراداتی که همیشه بر ما وارد است این است که بحث کسب و کار خیلی دولتی و یا خصولتی است، هدف این نمایشگاه آن است که کسب و کار را به سمت خصوصی بودن و در جهت توسعه صادرات غیرنفتی، توسعه اشتغال و جلوگیری از قاچاق کالا پیش ببرد. در ادامه  افتتاحیه حسین زاده سرپرست و مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گفت: هم اکنون اشتغال یکی از مسائل مهم کشور است که در این زمینه اعتماد به جوانان در اولویت قرار دارد. یکی از برنامه‌های مهم این نمایشگاه در حوزه استارت آپ‌ها و خلاقیت و نوآوری است. وی، گفت: این نمایشگاه از امروز دوازدهم تا پانزدهم دی‌ماه ادامه دارد.

مرکز مشاوره، اطلاع رسانی، خدمات کارآفرینی و شتاب دهنده شاخص پژوه ایرانیان در این نمایشگاه در راستای اهداف خود حضوری پررنگ و فعال داشت.

ادامه مطلب