مدارک مورد تأئید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

مهر تأیید سازمان امور دانشجویان بر مدارک‌ دانش‌آموختگی شاخص‌پژوه

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مدرک فارغ‌التحصیلی تعدادی از دانش‌آموختگان پژوهشگاه بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه را تأیید کرد.

امیر محمودزاده در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره تعیین تکلیف مدارک فارغ‌التحصیلی دانشجویان پژوهشگاه شاخص‌پژوه اظهار کرد: تشکیل دانشگاه و علم‌آموزی از اهداف بلندمدت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. در حقیقت با توجه به اینکه آموزش و مهارت دو رکن اصلی برای ایجاد اشتغال پایدار در کشور است به نظر می‌رسد در چند سال اخیر در این زمینه فعالیت‌های خوبی انجام شده است.

وی افزود: تشکیل پژوهشگاه بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای علم‌آموزی و کسب مهارت در جامعه ایران است.

رئیس پژوهشگاه بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه با اشاره به صدور مدرک فارغ‌التحصیلی تعدادی از دانشجویان شاخص‌پژوه ادامه داد: بعد از رأی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی درباره پژوهشگاه، شاهد فارغ‌التحصیل شدن نخستین دانش‌آموختگان پژوهشگاه بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه هستیم که با وقوع این اتفاق می‌توان به رشد و توسعه علمی کشور هر چه بیشتر از گذشته امیدوار بود.

محمودزاده بیان کرد: مدرک ۱۸۰ دانش‌آموخته پژوهشگاه شاخص‌پژوه که در سال ۹۵ درسشان تمام شده، تاکنون صادر نشده بود، اکنون خوشبختانه تعدادی از این دانشجویان توانستند مدرک فارغ‌التحصیلی خود را دریافت کنند.

به گزارش آنا، سوگل فاضل در مقطع دکتری تخصصی رشته جغرافیا گرایش برنامه‌ریزی شهری، جلال ریزانه در مقطع دکتری تخصصی رشته مدیریت گرایش آینده‌پژوهی، عبدالنبی قیم در مقطع دکتری تخصصی رشته مدیریت گرایش بحران و سیدکامران یگانگی در مقطع دکتری تخصصی رشته مدیریت گرایش آینده‌پژوهی از جمله دانشجویان پژوهشگاه بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه هستند که توانستند مدرک فارغ‌التحصیلی خود را دریافت کنند.

منبع خبر: خبرگزاری آنا

برخی از مدارک دانشجویان :


 

ادامه مطلب